Animator na wesele Poznań

Wesela

Wesele jest szczególnym dniem w życiu każdej młodej pary oraz bliskich jej osób. Animator dla dzieci na wesele Poznań to usługa, dzięki której każdy z gości będzie mógł cieszyć się niezapomnianą zabawą, nie martwiąc się o swoje pociechy. Poznaj naszą ofertę i spraw, by ten wyjątkowy dzień stał się pełnym radości wspomnieniem również dla najmłodszych!

Animator dla dzieci na wesele Poznań – w trosce o spokój rodziców i uśmiech najmłodszych

Każdy rodzic chce, by ukochana pociecha towarzyszyła mu w ważnych dla niego momentach. Weselne przyjęcie to jedna z takich okazji. Każdy z nas jednak wie, że w takich sytuacjach potrzeby dorosłych i dzieci nie zawsze idą ze sobą w parze. Opiekunowie marzą o chwili dla siebie, spotkaniu z bliskimi i beztroskiej zabawie do białego rana. Tymczasem dla najmłodszych wielogodzinna impreza pozbawiona adekwatnych do ich wieku atrakcji już po chwili staje się nudna i zniechęcająca. Nie oznacza to jednak, że w trosce o dobro pociechy, rodzice powinni zrezygnować z własnej przyjemności. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi animator na wesele Poznań od Animaster!

Oferujemy profesjonalną i kompleksową opiekę nad dziećmi podczas weselnych uroczystości, aby zapewnić dorosłym chwilę wytchnienia i zabawy. Organizujemy ciekawe, kreatywne animacje dla najmłodszych, dzięki którym rodzice będą mogli uczestniczyć w przyjęciu bez obawy o bezpieczeństwo i zadowolenie swoich pociech. Wiemy, że tak wyjątkowe dni nie zdarzają się codziennie. Dlatego dbamy o to, by każdy z weselnych gości mógł cieszyć się wspaniałym przyjęciem jak najdłużej. Zapewniamy kompleksową, nocną opiekę nad dziećmi, dbając o ich dobre samopoczucie i bezpieczeństwo do momentu, aż ostatnia z pociech zostanie odebrane przez swoich opiekunów.

Animator na wesele Poznań i okolice – animacje dopasowane do charakteru uroczystości

Wesele jest wspaniałym i ważnym wydarzeniem zarówno dla nowożeńców jak i najbliższych im osób. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele czasu i poświęcenia wymaga przygotowanie tak szczególnego przyjęcia, dlatego zawsze dbamy o to, by jak najlepiej dostosować się do atmosfery i estetyki całego wydarzenia. Podczas weselnych animacji tworzymy spójną, minimalistyczną, przestrzeń, która nie zaburza elegancji otoczenia. Oferujemy m.in. biały, dmuchany zamek, który idealnie wpasuje się w stylistykę każdego przyjęcia, zapewniając dzieciom mnóstwo radości i świetną zabawę.

Chcemy, by najmłodsi mogli uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu, dlatego niektóre z naszych atrakcji obejmują również dorosłych! Oryginalnym urozmaiceniem, które spodoba się wszystkim gościom, jest przejście wśród baniek mydlanych, a także żywa maskotka. Nie zapominając o najważniejszych w tym dniu osobach, przygotowujemy również specjalny prezent dla młodej pary.

Z myślą o maluchach stworzyliśmy wyjątkowy kącik, wypełniony bezpiecznymi, dostosowanymi do ich wieku i potrzeb zabawkami. To miejsce dla dzieci przed ukończeniem 3-go roku życia, w którym znaleźć można wiele ciekawych atrakcji i zajmujących, kreatywnych zabaw. Zarówno kącik dla dzieci na weselu Poznań jak i reszta przestrzeni dla najmłodszych znajdują się pod ciągłą opieką doświadczonych i wykwalifikowanych animatorów. Każdy z nich ukończył kurs pierwszej pomocy, dzięki czemu wszystkie pociechy będą w pełni bezpieczne podczas zabawy.

Do każdego zlecenia podchodzimy z otwartością i zaangażowaniem, co pozwala nam spełniać indywidualne potrzeby wszystkich klientów. Praca z dziećmi jest naszą pasją, a wywoływanie uśmiechu na dziecięcych buziach to nasz podstawowy cel. Wybierając profesjonalne animacje na weselne przyjęcie, zapewnisz swoim gościom i ich pociechom niezapomniane chwil beztroskiej zabawy. Sprawdź też inne nasze usługi, takie jak:

Pakiet Basic

600 zł (2h)

Pakiet Basic

900 zł (3h)

Pakiet Basic

1100 zł (4h)

W trosce o bezpieczeństwo dzieci przygotowaliśmy kilka informacji dla przyszłych Par Młodych i Klientów.

Animacje prowadzą:
do 10 dzieci – I animator
powyżej 10 dzieci – II animatorów

Animacje przeznaczone są dla dzieci od 3 do 12 roku życia. Młodsze dzieci mogą uczestniczyć w animacjach w strefie maluszka pod opieką rodziców lub opiekunków. Strefa maluszka przygotowywana jest na specjalne życzenie Klientów. Nalezy wcześniej powiadomić o takiej potrzebie. W przypadku grupy z dużą rozpiętością wiekową sugerowana jest opieka dwojga animatorów.

Dodatkowo do pakietów

wata cukrowa
150zł
żywa maskotka
150 zł
mały zamek dmuchany
500 zł
(ze zjeżdżalnią dla dzieci do 5 roku życia)
biały zamek dmuchany
1000 zł