Urodzinki dla dzieci Poznań i Okolice

Urodziny

Impreza urodzinowa jest dla najmłodszych szczególną okazją do wspaniałej zabawy. Urodzinki dla dzieci Poznań to oferta skierowana do wszystkich, którzy chcą zorganizować dla swoich pociech wyjątkowe i niezapomniane przyjęcie, dostarczając im wiele radości i cudownych wspomnień. Przekonaj się już dziś!

Pakiet Niebieski

450 zł (2h)

Pakiet Zielony

500 zł (2h)

Pakiet Pomarańczowy

650 zł (2,5h)

Pakiet Błękitny

750 zł (2,5h)

Pakiet z dmuchańcem

1400 zł (3h)

Pakiet z dmuchańcem

1600 zł (3h)

Ceny pakietów obejmują do 12 uczestników zabawy. 
Powyżej 12 dzieci konieczni dodatkowi animatorzy.
Koszt dodatkowego animatora to 150 zł.

Warsztaty podstawowe w cenie pakietów

Warsztaty premium

dodatkowo płatne: 15 zł/1 os.

Dodatkowo do pakietów

wata cukrowa
150zł
żywa maskotka
150 zł
mały zamek dmuchany
400 zł
(skakaniec ze zjeżdżalnią)
duża zjeżdżalnia
600zł
malowanie twarzy
300zl
piniata tematyczna
100 zł
zamykanie w bańce mydlanej
150 zł
dmuchana tarcza drwala
400 zł

Urodzinki dla dzieci Poznań i okolice – niezapomniane przyjęcie pełne radości

Chyba każdy z nas pamięta dziecięcą radość towarzyszącą beztroskim urodzinowym przyjęciom. Wspólna zabawa, ulubione atrakcje i wiele uśmiechu podczas otwierania prezentów – to wspomnienia, które pozostają z nami na zawsze. Poznań urodziny dla dzieci to odpowiedź na potrzeby najmłodszych i wsparcie dla rodziców, którzy pragną spełnić marzenia swoich ukochanych pociech.

Wiemy, jak różnorodne i zmienne są dziecięce pragnienia i oczekiwania, dlatego za swoją mocną stronę uznajemy pasję, otwartość oraz kreatywność. Dzięki tym cechom potrafimy dopasować się do każdej sytuacji i stworzyć nawet najbardziej wymagającą imprezę tematyczną.

Profesjonalna organizacja urodzin dla dzieci Poznań to także wygodna i praktyczna opcja dla zabieganych i zapracowanych rodziców. Z nami nie musisz martwić się o planowanie imprezy, wymyślanie atrakcji, czy opiekę nad pociechami – zajmiemy się wszystkim za Ciebie!

Moc atrakcji od Animaster – wyjątkowy pomysł na urodziny w Poznaniu

Jeśli chcesz zorganizować wyjątkowe, pełne śmiechu i radości urodziny dla dziecka w Poznaniu, możesz skorzystać z jednego z naszych pakietów. Każdy z nich został stworzony z myślą o szczególnych dziecięcych potrzebach, które – jak dobrze wiemy – są bardzo zróżnicowane. Aby jak najlepiej na nie odpowiedzieć, w oparciu o własną kreatywność i doświadczenie skomponowaliśmy kilka zestawów pełnych atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Każdy pakiet z kategorii Urodzinki Poznań składa się z gier i zabaw integracyjnych, uwielbianych przez dzieci drużynowych konkurencji, a także oryginalnych, pobudzających wyobraźnię aktywności, takich jak puszczanie baniek mydlanych, czy modelowanie balonów. Dla tych, którzy planują bardziej rozbudowane przyjęcie, przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje, wśród których wymienić można np.: kreatywne warsztaty, brokatowe tatuaże, edukacyjne eksperymenty, czy dmuchane zjeżdżalnie i plac zabaw.

Nie zapominamy jednak, jak ważna jest elastyczność, dlatego z nami urządzisz również urodziny w Poznaniu dla dzieci według własnego pomysłu! Możliwość stworzenia indywidualnego pakietu to rozwiązanie, które zapewnia swobodę wyboru poszczególnych elementów urodzinowej imprezy, tak by w pełni odpowiadała ona oczekiwaniom rodziców oraz ich pociech. Możesz wzbogacić jeden z gotowych zestawów o dodatkowe atrakcje, lub od podstaw skomponować własny, niepowtarzalny plan przyjęcia.

Przyjęcia urodzinowe dla dzieci Poznań – gwarancja udanej i bezpiecznej zabawy

Naszym głównym celem jest zapewnienie pociechom radości, ale i bezpieczeństwa. Dlatego też organizując urodziny w Poznaniu dla dzieci, niezależnie od ilości uczestników, ich wieku oraz pomysłowości, gwarantujemy kompleksową opiekę doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy dobro najmłodszych stawiają na pierwszym miejscu. Każdy nasz pracownik animator Poznań to osoba pełna pasji i zaangażowania, czego efektem są tysiące roześmianych dziecięcych twarzy.

W trosce o jak najlepszą jakość, podczas imprez wykorzystujemy wyłącznie profesjonalny, sprawny sprzęt, zarówno jeśli chodzi o nagłośnienie, jak i urządzenia do zabawy. Dbamy także o czystość i estetykę, co pozwala nam tworzyć przyjemną, komfortową atmosferę przy okazji każdego eventu.

Wybierając ofertę Poznań urodzinki dla dzieci, otrzymujesz gwarancję satysfakcji i dobrej zabawy, która na długo zapisze się w dziecięcych wspomnieniach. To jednak nie koniec naszych możliwości! Poznaj także inne oferowane przez nas usługi, takie jak:

  • profesjonalna organizacja imprez dla dzieci Poznań,

  • kreatywne urodziny dla dzieci Poznań,

  • urodziny dla nastolatków Poznań,

  • urodziny Poznań dla dzieci z dodatkowym animatorem (duże grupy),

  • dmuchane atrakcje dla dzieci Poznań i okolice,

  • eventy oraz imprezy okolicznościowe Poznań,

  • animator na wesele Poznań.