Urodziny

Klienci indywidualni

URODZINY

radosne

Urodzinki dla dzieci Poznań i Okolice

Impreza urodzinowa jest dla najmłodszych szczególną okazją do wspaniałej zabawy. Urodzinki dla dzieci Poznań to oferta skierowana do wszystkich, którzy chcą zorganizować dla swoich pociech wyjątkowe i niezapomniane przyjęcie, dostarczając im wiele radości i cudownych wspomnień. Przekonaj się już dziś!

urodziny

Wyjątkowy pomysł na urodziny w Poznaniu

Jeśli chcesz zorganizować wyjątkowe, pełne śmiechu i radości urodziny dla dziecka w Poznaniu, możesz skorzystać z jednego z naszych pakietów. Każdy z nich został stworzony z myślą o szczególnych dziecięcych potrzebach, które – jak dobrze wiemy – są bardzo zróżnicowane. Aby jak najlepiej na nie odpowiedzieć, w oparciu o własną kreatywność i doświadczenie skomponowaliśmy kilka zestawów pełnych atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

warsztaty

Warsztaty podstawowe

w cenie pakietów

PRZYPINKI

OBRAZKI PIASKOWE

SLAJMY

Warsztaty premium

Prace stworzone podczas warsztatów są wyjątkowymi pamiątkami, które najmłodsi mogą zabrać do domu. To nie tylko miły upominek z imprezy, ale również dowód na ich twórcze osiągnięcia. Takie aktywności zachęcają też pociechy do pracy w grupach, co rozwija w nich umiejętności współpracy i pomaga nawiązywać nowe przyjaźnie.

dodatkowo płatne: 15 zł/1 os.

Cennik

Ceny pakietów obejmują do 12 uczestników zabawy. Powyżej 12 dzieci konieczni dodatkowi animatorzy. 

Koszt dodatkowego animatora to 150 zł.

450 zł (2h)

Pakiet Niebieski

650 zł (2h)

Pakiet Zielony

750 zł (2,5h)

Pakiet Pomarańczowy

800 zł (2,5h)

Pakiet Błękitny

1400 zł (3h)

Pakiet z dmuchańcem

1700 zł (3h)

Pakiet z dmuchańcem

Ceny pakietów obejmują do 12 uczestników zabawy. 
Powyżej 12 dzieci konieczni dodatkowi animatorzy.
Koszt dodatkowego animatora to 150 zł.

Warsztaty premium

dodatkowo płatne: 15 zł/1 os.

dodatkowo

Dodatkowo do pakietów

wata cukrowa
150 zł
żywa maskotka
150 zł
mały zamek dmuchany
400 zł
(skakaniec ze zjeżdżalnią)
duża zjeżdżalnia
600zł
malowanie twarzy
300 zl
piniata tematyczna
100 zł
zamykanie w bańce mydlanej
150 zł
dmuchana tarcza drwala
400 zł

Urodzinki dla dzieci Poznań i okolice – niezapomniane przyjęcie pełne radości

Chyba każdy z nas pamięta dziecięcą radość towarzyszącą beztroskim urodzinowym przyjęciom. Wspólna zabawa, ulubione atrakcje i wiele uśmiechu podczas otwierania prezentów – to wspomnienia, które pozostają z nami na zawsze. Poznań urodziny dla dzieci to odpowiedź na potrzeby najmłodszych i wsparcie dla rodziców, którzy pragną spełnić marzenia swoich ukochanych pociech.

Wiemy, jak różnorodne i zmienne są dziecięce pragnienia i oczekiwania, dlatego za swoją mocną stronę uznajemy pasję, otwartość oraz kreatywność. Dzięki tym cechom potrafimy dopasować się do każdej sytuacji i stworzyć nawet najbardziej wymagającą imprezę tematyczną.

Profesjonalna organizacja urodzin dla dzieci Poznań to także wygodna i praktyczna opcja dla zabieganych i zapracowanych rodziców. Z nami nie musisz martwić się o planowanie imprezy, wymyślanie atrakcji, czy opiekę nad pociechami – zajmiemy się wszystkim za Ciebie!

Moc atrakcji od Animaster – wyjątkowy pomysł na urodziny w Poznaniu

Jeśli chcesz zorganizować wyjątkowe, pełne śmiechu i radości urodziny dla dziecka w Poznaniu, możesz skorzystać z jednego z naszych pakietów. Każdy z nich został stworzony z myślą o szczególnych dziecięcych potrzebach, które – jak dobrze wiemy – są bardzo zróżnicowane. Aby jak najlepiej na nie odpowiedzieć, w oparciu o własną kreatywność i doświadczenie skomponowaliśmy kilka zestawów pełnych atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Każdy pakiet z kategorii Urodzinki Poznań składa się z gier i zabaw integracyjnych, uwielbianych przez dzieci drużynowych konkurencji, a także oryginalnych, pobudzających wyobraźnię aktywności, takich jak puszczanie baniek mydlanych, czy modelowanie balonów. Dla tych, którzy planują bardziej rozbudowane przyjęcie, przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje, wśród których wymienić można np.: kreatywne warsztaty, brokatowe tatuaże, edukacyjne eksperymenty, czy dmuchane zjeżdżalnie i plac zabaw.

Nie zapominamy jednak, jak ważna jest elastyczność, dlatego z nami urządzisz również urodziny w Poznaniu dla dzieci według własnego pomysłu! Możliwość stworzenia indywidualnego pakietu to rozwiązanie, które zapewnia swobodę wyboru poszczególnych elementów urodzinowej imprezy, tak by w pełni odpowiadała ona oczekiwaniom rodziców oraz ich pociech. Możesz wzbogacić jeden z gotowych zestawów o dodatkowe atrakcje, lub od podstaw skomponować własny, niepowtarzalny plan przyjęcia.

Przyjęcia urodzinowe dla dzieci Poznań – gwarancja udanej i bezpiecznej zabawy

Naszym głównym celem jest zapewnienie pociechom radości, ale i bezpieczeństwa. Dlatego też organizując urodziny w Poznaniu dla dzieci, niezależnie od ilości uczestników, ich wieku oraz pomysłowości, gwarantujemy kompleksową opiekę doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy dobro najmłodszych stawiają na pierwszym miejscu. Każdy nasz pracownik animator Poznań to osoba pełna pasji i zaangażowania, czego efektem są tysiące roześmianych dziecięcych twarzy.

W trosce o jak najlepszą jakość, podczas imprez wykorzystujemy wyłącznie profesjonalny, sprawny sprzęt, zarówno jeśli chodzi o nagłośnienie, jak i urządzenia do zabawy. Dbamy także o czystość i estetykę, co pozwala nam tworzyć przyjemną, komfortową atmosferę przy okazji każdego eventu.

Wybierając ofertę Poznań urodzinki dla dzieci, otrzymujesz gwarancję satysfakcji i dobrej zabawy, która na długo zapisze się w dziecięcych wspomnieniach. To jednak nie koniec naszych możliwości! Poznaj także inne oferowane przez nas usługi, takie jak:

  • profesjonalna organizacja imprez dla dzieci Poznań,

  • kreatywne urodziny dla dzieci Poznań,

  • urodziny dla nastolatków Poznań,

  • urodziny Poznań dla dzieci z dodatkowym animatorem (duże grupy),

  • dmuchane atrakcje dla dzieci Poznań i okolice,

  • eventy oraz imprezy okolicznościowe Poznań,

  • animator na wesele Poznań.